Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη

Belangrijkste voorzieningen

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη Athene van 50 m² biedt uitzicht op de stad en ligt op 3 km van het Akropolismuseum. Het 1-slaapkamer appartement biedt de perfecte ambiance voor een ontspannen verblijf, met een bubbelbad.

    Het appartement heeft een eersteklas ligging in de buurt van heuvels. Het ligt binnen 10 minuten rjden van Romeinse Agora.

    Als gasten verblijven in Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη, hebben ze toegang tot een balkon, een zitruimte en een woonkamer voorzien van airconditioning. Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in het appartement. Daarnaast zijn er handdoeken aanwezig in de badkamer.

    De accommodatie is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. De 1-badkamer accommodatie is op 3 km afstand van Thissio terinstation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer00002348410

    Kameropties bij Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη Athene

    Als gasten verblijven in Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη, hebben ze toegang tot een balkon, een zitruimte en een woonkamer voorzien van airconditioning. Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in het appartement. Daarnaast zijn er handdoeken aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη Athene Interieur foto Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη Athene Macro Details foto Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη Athene Zakenleven foto Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη Athene Keuken foto Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη Athene Faciliteiten foto Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη Athene Faciliteiten foto Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη Athene Voorzieningen foto Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη Athene Bedden foto Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη Athene Skyline foto Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη Athene Kamer foto
    Suite met een Queen Size Bed

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη Athene

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη Athene

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη?
      Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη heeft een oppervlakte van 50 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alex Suite Θερμαινόμενο Τζακούζι & Θέα Ακρόπολη Athene